Form Şirketler Grubu

Genel Müdürlük: Maslak, İstanbul, Türkiye

Kurumsal

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1965 yılında kurulan Form Şirketler Grubu’nun ana faaliyet konusu, yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla ticari ve konut tipi klimaların üretim, satış ve satış sonrası hizmetleridir. Grup, ticari binalar, alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler, okullar, fabrikaların yanı sıra  konutlara da hizmet sunmaktadır. Grup 4 şirketten oluşmaktadır.

Devamı ...
Kurucumuzun Mesajı

KURUCUMUZUN MESAJI

Değerli Dostlarımız,

Bundan tam 58 yıl önce 20 m2’lik mütevazı bir proje bürosunda başlayan iklimlendirme sektöründeki maceramız bugün dünya ölçek ve standartlarında bir büyüklüğe ulaştı. 

Devamı ...
tarihçe üst yazı

TARİHÇE

Ankara’da küçük bir atölyede çıktığı yolda Form, bugün tüm çalışanları, iş ortakları, geniş ürün gamı ve sayısız referansıyla ülkemiz iklimlendirme sektörüne liderlik etmeye devam ediyor.

Devamı ...
Yönetim üst yazı

YÖNETİM

Bir aile şirketi olarak yarım asır önce çıktığımız bu yolda, yetenekli, tecrübeli ve inovatif profesyonel kadrolarımızla sektörümüzdeki öncü pozisyonumuzu sürdürüyoruz.

Devamı ...
Değerlerimiz

DEĞERLERİMİZ

Form, iç ve dış paydaşlarına yönelik ekonomik, çevresel & sosyal sorumluluklarının bilincinde bir sürdürülebilirlik anlayışı benimsiyor. Grubun Değerler Stratejisi dört ana başlıkta incelenebilir.

Devamı ...
Sosyal Sorumluluk

SOSYAL SORUMLULUK

Sahip olduğumuz sorumluluk bilinciyle sosyal sorumluluk projelerini, CYDD ve Koruncuk Vakfı başta olmak üzere yaşadığımız hayatı güzelleştirmek için çalışan sivil toplum kuruluşlarını düzenli olarak destekliyoruz.

Devamı ...