Form Şirketler Grubu

Genel Müdürlük: Maslak, İstanbul, Türkiye

Uluslararası ISK-SODEX Fuarı’nda Form Rüzgârı

Uluslararası ISK-SODEX Fuarı’nda Form Rüzgârı

ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda son teknoloji ürünleri ile yerini alan Form Şirketler Grubu, Cumhuriyetin 100. yılına özel stant tasarımı ve Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri ile fuarda büyük ilgi gördü. 

Uluslararası ISK-SODEX Fuarı’nda Form Rüzgârı

25 yıldır düzenli olarak düzenlenen ve iklimlendirme sektörünü tek çatı altında buluşturan ISK-SODEX Fuarı; ısıtma, soğutma, iklimlendirme ve havalandırma sektörlerinden profesyonelleri İstanbul Fuar Merkezi’nde bir araya getirdi. 58 yıllık tecrübesi ve güçlü iş ortaklıklarıyla iklimlendirme sektörünün öncü firması Form Şirketler Grubu; Cumhuriyetin 100. yılına özel hazırladığı standında; Form MHI Klima Sistemleri ve Form Endüstri Ürünleri’nin sürdürülebilir ve yüksek verimlilik değerlerine sahip ürünlerini tanıttı. Form’un yenilikçi ürün gamı, fuarda yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçinin yoğun ilgisiyle karşılandı. 

Sunduğu yenilikçi cihaz ve çözümlerin yanı sıra sektörü bilgilendirmeyi de amaçlarından sayan Form Form Endüstri Ürünleri İş Geliştirme Müdürü Pinar Gürler, “İSKİD Isı Pompası Teknolojileri, Uygulama Örnekleri ve Pazar Gelişmeleri” Semineri’nde “Toprak ve Su Kaynaklı Isı Pompaları ve Uygulama Örnekleri” konulu bir sunum yaparken, Form Endüstri Ürünleri firması Endüstriyel Proje Geliştirme Müdürü Erdem Şahin, “Endüstride Isı Geri Kazanım Uygulamaları”, Form MHI Klima Sistemleri Ürün Müdürü Berkan Bayrak ise, “KXZ3 VRF Klima Sistemleri” konulu sunumları ile ziyaretçilerle buluştular.