Form Şirketler Grubu

Genel Müdürlük: Maslak, İstanbul, Türkiye

Kariyer

FORM'LU OLMAK

"Daha Mutlu Yarınlar" için insan odaklı yaklaşım prensibi ile tüm İnsan Kaynakları süreçlerimizi esnek iş ortamlarına taşıyoruz. Teknolojik gelişmeleri devamlı takip ederek, dijital dönüşüm ile çalışanlarımızın iş ortamlarındaki ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyoruz. 

Form olarak saygı duyan ve duyulan, değer veren ve değer gören çalışanlarla bir arada olmayı önemsiyoruz. Çalışanlarımızın hislerinin,müşterilerimizin hissettikleri olduğunu biliyor, çalışan memnuniyeti ve çalışan deneyimi ile eş zamanlı olarak müşterilerimizin  deneyimlerini de son derece bağlı çalışanlarla perçinliyoruz. 

0

Çalışan Sayısı

0

Kadın Çalışan Sayısı

0

Mühendis Çalışan Sayısı

0

Kıdem Yılı Ortalaması

FORM'DA EĞİTİM

FORM AKADEMİ

FORM AKADEMİ

Form Akademi teknik eğitim ve bilgilendirmelere ihtiyaç duyan iç ve dış müşterilerin tamamı için bir okul olmaya devam ediyor. Form bünyesindeki tüm satış ve teknik çalışanlarımızın ve günden güne büyüyen servis sağlayıcılarımızın tüm teknik eğitimlerini Form Akademi bünyesinde sağlıyor, aynı zamanda sektörel gelişimi de bu yönde desteklemeye devam ediyoruz. Her eğitimin geleceğe bir yatırım olduğunun bilinci ile hareket ediyoruz.

YÜKSEK LİSANS DESTEĞİ

YÜKSEK LİSANS DESTEĞİ

Lisans Üstü eğitim desteğinin temel hedefi Form'u geleceğe taşıyacak olan nitelikli yönetici adaylarımızın mevcut değerli tecrübelerini daha da pekiştirerek teknik ve idari uzmanlıklarının gelişimi için desteklemektir. Form'un nitelikli yöneticilerine yapılacak olan bu yatırımların gelecekte bizi çok daha güçlendireceğine inanıyor ve bu inançla desteğimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

LİDERLİK VE KOÇLUK

LİDERLİK VE KOÇLUK

Dönemsel olarak düzenlenen Liderlik ve Koçluk programlarının amacı; Form'un nitelikli yöneticilerininliderlik yönlerini koçluk ile keşfetmek ve Form bünyesinde koçluk kültürünü oluşturmaktır. İletişim başta olmak üzere, stratejik düşünme ve karar alma ile yükselen lider olma yolunda ilham veren yönetici adaylarımızı geliştiriyoruz. Böylelikle şirket içerisindeki yönetimsel varlığın artmasını sağlıyor, kalite ve verimlilik getirisiyle organizasyonumuzun gücüne güç katıyoruz.

FORM'DA KARİYER

Beceri ve yeteneklerin sürekli geliştirilmesine olan inancımızla tüm pozisyonlarımızın kariyer gelişimlerini önemsiyoruz. Bu bilinçle Form'da aday işe alımlarını, alanında uzman İnsan Kaynakları profesyonelleri tarafından gerçekleştiriyoruz. Uzmanlık ve yönetsel yetkinlik gerektiren her iş pozisyonu için adayların güçlü yönleri, gelişim alanları ve potansiyel alanlarını profesyonel işe alım kaynaklarından yararlanarak belirliyoruz. Yine İnsan Kaynakları profesyonellerince adaylara ilgili değerlendirmeleri hakında geri bildirim sağlayarak satış, servis, üretim ve idari tüm kadrolarımızda doğru işe doğru insan kaynağını yerleştirmeyi hedefliyoruz.

FORM'DA STAJ

Staj programlarımızın temel amacı üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinde okuyan yenilikçi,istekli, enerji dolu, nitelikli, tutarlı öğrenciler  ile bir araya gelerek, birlikte çalışma fırsatı yakalamak ve yeni yetenekler keşfetmektir. Şirketimizin sektörel konumu gereği ağırlıklı olarak makine mühendisliği son sınıf öğrencilerinin stajyerlik başvuruları tercih edilmektedir. Yaz dönemlerinde yayınlanan stajyer ilanları kanalıyla, ilgili bölümler özelindeki başvurular İnsan Kaynakları birimi tarafından değerlendirilmektedir.

FORM'DA BURS

Bursiyer öğrenciler aşağıdaki burs kanalları aracılığıyla Form’ a bildirilir.

Burs Başvuru Kanalları;

* Isıtma Soğutma Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı (ISKAV) -2 Öğrenci
* Yıldız Teknik Ünv.-Orta Doğu Teknik Ünv.-İstanbul Teknik Ünv. – 16 Öğrenci
* ÇYDD ”Anadolu’da Bir Kızım Var Öğretmen Olacak” projesi-60 Kız Öğrenci

Koşullar;

* Burslar karşılıksızdır. Herhangi bir hizmet veya geri ödeme yükümlülüğü gerektirmez.
* Öğrencinin alt sınıftan dersi bulunmaması gerekir.
* Burs alan öğrenci, okuluna derslerini aksatmadan devam etmelidir.
* Öğrencinin yüz kızartıcı bir disiplin suçu bulunmaması gereklidir.